Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Emoticoane Onion

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Femme Fatale
Designer
Femme Fatale


Mesaje : 127
Data de inscriere : 27/08/2011
Varsta : 28
Localizare : Temeswar

Emoticoane Onion Empty
MesajSubiect: Emoticoane Onion   Emoticoane Onion Icon_minitimeJoi Oct 27, 2011 10:10 am

Daca va veti uita de acum in colo la emoticoane veti vedea ca aveti si o categorie numita "Onion". Ce sunt emoticoanele Onion? Ei bine, aceste emoticoane sunt foarte des folosite si indica, la fel ca fetele galbene de pe messenger, un matz/ceva alb(al naibii ca nici eu nu stiu Laughing) in diferite ipostaze. Cu acest anunt voi spune ca am sa adaug si emoticoanele de la messenger pe care le veti putea folosi intr-un numar limitat, of course. Acestea sunt emoticoanele Onion:

Knife Wind in my hair Scracthing my tummy Loud Laughing Pleaseeee Whisteling The Shame Guy K.O. Say Hello Evil Laughing Idea Rusinica What? Air Guy Confused! In Love Evil Smile Hi Hi Hi I\'m The Best He\'s dead. Yeah, I think so. Too angry. Stress Please don\'t say Vomator Maybe? Calm Scuipici

Folosire placuta. Voi reveni cu cele de la messenger.
Sus In jos
Armaan_MaLiK91
Moderator
Armaan_MaLiK91


Mesaje : 74
Data de inscriere : 06/10/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

Emoticoane Onion Empty
MesajSubiect: Re: Emoticoane Onion   Emoticoane Onion Icon_minitimeSam Oct 29, 2011 10:44 pm

Super tare emoticoanele Tongue buna treaba
Sus In jos
 
Emoticoane Onion
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Bun Venit! :: Anunturi si Actualizari-
Mergi direct la: