Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Utilizatorii inactivi ai forumului

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Rashmi
Administrator
Rashmi


Mesaje : 508
Data de inscriere : 25/08/2011
Varsta : 25
Localizare : Iasi,Romania

Utilizatorii inactivi ai forumului Empty
MesajSubiect: Utilizatorii inactivi ai forumului   Utilizatorii inactivi ai forumului Icon_minitimeSam Dec 10, 2011 5:11 am

Le-am trimis tuturor utilizatorilor inactivi ai forumului cate un e-mail reamintindu-le ca fac inca parte din comunitatea noastra si ca daca nu vor incepe sa posteze mesaje vor fii stersi.Sunteti de-acord cu mine?
Sus In jos
Femme Fatale
Designer
Femme Fatale


Mesaje : 127
Data de inscriere : 27/08/2011
Varsta : 28
Localizare : Temeswar

Utilizatorii inactivi ai forumului Empty
MesajSubiect: Re: Utilizatorii inactivi ai forumului   Utilizatorii inactivi ai forumului Icon_minitimeSam Dec 10, 2011 8:42 am

Ummm, nu cred ca ar trebui stersi userii Big Grin. Findca, de obicei, cu cat mai multi useri si posturi, cu atat urca forumul mai sus si cred ca ar fi o pierdere daca i-am sterge. Totusi, ai facut bine ca le-ai trimis un email^^
Sus In jos
Rashmi
Administrator
Rashmi


Mesaje : 508
Data de inscriere : 25/08/2011
Varsta : 25
Localizare : Iasi,Romania

Utilizatorii inactivi ai forumului Empty
MesajSubiect: Re: Utilizatorii inactivi ai forumului   Utilizatorii inactivi ai forumului Icon_minitimeDum Dec 11, 2011 12:45 am

ma gandeam daca le spun ca ii voi sterge ii voi ambitiona sa intre pe forum si de aia
Sus In jos
ridhima
Administrator
ridhima


Mesaje : 362
Data de inscriere : 26/08/2011

Utilizatorii inactivi ai forumului Empty
MesajSubiect: Re: Utilizatorii inactivi ai forumului   Utilizatorii inactivi ai forumului Icon_minitimeDum Dec 11, 2011 4:49 am

despinde...asta ii poate face si sa nu mai intre...dra ue nu cred ca e bine sa ii stergi
Sus In jos
Rashmi
Administrator
Rashmi


Mesaje : 508
Data de inscriere : 25/08/2011
Varsta : 25
Localizare : Iasi,Romania

Utilizatorii inactivi ai forumului Empty
MesajSubiect: Re: Utilizatorii inactivi ai forumului   Utilizatorii inactivi ai forumului Icon_minitimeDum Dec 11, 2011 6:28 am

bine cum ziceti voi nu-i voi sterge dar ar fii bine sa-si mai aminteasca de forum nu credeti?nu tot aceeasi membri sa posteze altfel de ce s-au mai inscris pe acest forum?
Sus In jos
Armaan'Malik
Infirmier
Armaan'Malik


Mesaje : 104
Data de inscriere : 28/08/2011
Varsta : 30
Localizare : Sanjeevaniii

Utilizatorii inactivi ai forumului Empty
MesajSubiect: Re: Utilizatorii inactivi ai forumului   Utilizatorii inactivi ai forumului Icon_minitimeLun Dec 12, 2011 9:11 am

acuma dak nu am mai intrat o zi 2 aia nu inseamana sa ne stergeti ...
Sus In jos
Rashmi
Administrator
Rashmi


Mesaje : 508
Data de inscriere : 25/08/2011
Varsta : 25
Localizare : Iasi,Romania

Utilizatorii inactivi ai forumului Empty
MesajSubiect: Re: Utilizatorii inactivi ai forumului   Utilizatorii inactivi ai forumului Icon_minitimeLun Dec 12, 2011 9:14 am

ma refeream la cei care nu au postat deloc nu la cei care au aproape 100 mesaje
Sus In jos
Armaan_MaLiK91
Moderator
Armaan_MaLiK91


Mesaje : 74
Data de inscriere : 06/10/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

Utilizatorii inactivi ai forumului Empty
MesajSubiect: Re: Utilizatorii inactivi ai forumului   Utilizatorii inactivi ai forumului Icon_minitimeLun Ian 23, 2012 7:25 am

Da Smile
Sus In jos
Continut sponsorizat





Utilizatorii inactivi ai forumului Empty
MesajSubiect: Re: Utilizatorii inactivi ai forumului   Utilizatorii inactivi ai forumului Icon_minitime

Sus In jos
 
Utilizatorii inactivi ai forumului
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Adresa de Facebook a forumului
» Regulamentul Forumului
» Administrarea Forumului
» Anunturile Forumului
» Stirile Forumului

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Bun Venit! :: Anunturi si Actualizari-
Mergi direct la: